(uitgave 99/8 pag 7)

Roof Expo wordt echt (dak)feest

Aan de vooravond van Roof Expo, de eerste editie van de nationale vakbeurs voor de complete dak-, gevel- en isolatiesector sector, blijkt iedereen er zin in te hebben. MO-Productions heeft duidelijk ingespeeld op de vraag van de markt naar een professionele beurs en kan dan ook tevreden zijn over de goed gevulde exposantenlijst. Hoe dan ook, de combinatievakbeurs Renospecto - Roof Expo - Tool Expo wordt in elk geval geopend met een spetterende en feestelijke nocturne op vrijdag 3 december waarbij het alvast aan animatie niet zal ontbreken.

Aangezien vorig jaar meer dan 75% van de professionelen de beurs bezocht hebben op zondag en maandag en de dinsdag traditiegetrouw een iets minder drukke dag is, werd er besloten de beursdagen dit jaar te verschuiven naar vrijdag, zaterdag en zondag en de maandag als supplementaire dag toe te voegen. De beurs zal dus vier dagen duren en voortaan ook slechts tweejaarlijks worden georganiseerd. Deze beslissing werd genomen in nauw overleg met de exposanten van het eerste uur om de jaarlijkse druk weg te nemen en de deelnemende bedrijven toe te laten in 2001 echt met nieuwigheden naar de beurs te komen.

Sterke interesse in Roof Expo

Nadat vorig jaar Tool Expo werd geïntroduceerd als autonome vakbeurs voor fabrikanten en leveranciers van elektrisch- en handgereedschap, krijgen nu ook de leveranciers van dak-, gevel- en isolatieproducten hun eigen beurs die volledig kadert binnen het ganse Renospecto-gebeuren. De interesse van de sector in deze Roof Expo bleek zeer groot: zowel de beroepsfederaties als diverse andere instanties zoals Nacebo, het WTCB, de Vlaamse Confederatie Bouw, Monumentenwacht Vlaanderen en het Europees Centrum voor Restauratietechnieken hebben (wederom) hun steun en deelname toegezegd en uit de bijgevoegde exposantenlijst elders in deze uitgave mag blijken dat onze sector sterk vertegenwoordigd is.

Spectaculaire openingsavond

Eén van de hoogtepunten van de beurs moet dit jaar ongetwijfeld de vrijdagavond worden. Op 3 december van 15 h tot 22 h kunnen de exposanten namelijk hun klanten en relaties uitnodigen voor een feestelijke nocturne waarbij er aan sfeer en animatie geen gebrek zal zijn. Vanaf 20 h wordt het licht overal gedimd en zullen de exposanten hun stands verlichten met kaarslicht. De organisatoren hebben werkelijk kosten noch moeite gespaard om er een echt (dak)feest van de maken. Letterlijk 'mobiele' obers zorgen voor spijs en drank terwijl er doorlopend optredens voorzien zijn van o.a. het komische duo 'Koffie Verkeerd', mime-speler Marino, zigeunerorkest de 'Piotto's', topmuzikant Willy Aelvoet, pianist Philippe Maertens en als klap op de vuurpijl 'The Incredible Flying Thinderbirds' met gastvedette Petra! Ook op onze stand (no 3124) zal de bezoeker niet alleen kennis kunnen maken met onze vakbladen, onze druk bezochte DakWeb Internet-site en onze intensief gebruikte handboeken maar zal er ook voor de nodige animatie worden gezorgd.

Technische fiche combinatievakbeurs Renospecto - Roof Expo - Tool Expo '99

Waar: Renospecto: Flanders Expo Gent - Hal 8 (11.000m2)
Roof+Tool Expo: Flanders Expo Gent - Hal 3 en 5 (8.000m2)
Wanneer: Vrijdag 3 december 1999, van 15u.00 tot 22u.00
Zaterdag 4 december 1999, van 9u.30 tot 18u.00
Zondag 5 december 1999, van 9u.30 tot 18u.00
Maandag 6 december 1999, van 9u.30 tot 18u.00
Toegang: Net zoals vorig jaar vindt U ook nu weer twee gratis toegangskaarten bij deze uitgave van Roof Belgium.
Organisator: MO - Productions bvba
Veldemeersdreef 3, bus 1 9800
Aalter
Tel. 09/ 325 71 10
Fax. 09/ 325 71 19
Internet website: Http://www.mopro.be
E-mail: Koen.Erard@mopro.be

Kies hier:
Inhoudsopgave Roof Belgium 1999
Terug naar Roof Belgium