Zoeken

CE-markering bouwproducten: wanneer verplicht en wanneer vrijwillig?

De Rijksoverheid publiceert naar aanleiding van Bouwbesluit 2012 een uiteenzetting over de verplichting van de CE-markering in de Nederlandse bouwregelgeving:

"Op basis van de Europese regelgeving geldt in de Nederlandse bouwregelgeving (Bouwbesluit 2003) ook het uitgangspunt dat de CE-markering verplicht is voor bouwproducten die onder een geharmoniseerde norm vallen. Maar dit is daarin nooit expliciet geregeld. Op verzoek van de bouw is deze verplichting in het Bouwbesluit 2012 - mede met het oog op de Europese verordening – duidelijker verwoord (artikel 1.6)."

Lees het volledige artikel hier.

Ook adverteren?

Maak dan gebruik van onderstaand contactformulier. We nemen zo spoedig mogelijk telefonisch contact met u op.

Adverteren

Skytech IsolatieKiwa BDA personeelKiwa BDA infoRoval Juni 2022