Zoeken

Toename afzet isolatiematerialen

In de periode 2010 – 2011 was sprake van een duidelijke toename van het isoleren van bestaande woningen en andere gebouwen. Het gebruik van minerale wollen, synthetische isolatiematerialen en spouwmuurisolatie is met 25% toegenomen.

In de bestaande bouw is een toenemende vraag naar synthetische isolatiematerialen zoals isolatieparels te zien. Deze cijfers zijn afkomstig uit het rapport ‘Energiebesparingsmonitor 2010 – 2011’, een publicatie van Agentschap NL. Woningisolatie levert een belangrijke bijdrage aan de energiebesparingsdoelstelling van het Meer Met Minder convenant. Er is niet alleen meer isolatiemateriaal toegepast in de bestaande bouw, ook de isolatiewaarde van dit materiaal is toegenomen.

Zie voor meer informatie Duurzaamgebouwd.nl.

Download hier het rapport 'Energiebesparingsmonitor 2010-2011' (pdf).

erfgoedopleidingen.nlSkytech IsolatieKiwa BDA personeelKiwa BDA infoRoval juni 2023DakenraadrecticelinsulationRockwooltotaal dakconcept

Ook adverteren?

Maak dan gebruik van onderstaand contactformulier. We nemen zo spoedig mogelijk telefonisch contact met u op.

Adverteren